Aké sú nechtové trendy pre rok 2021?

• Nechty

Rok 2021 je v plnom prúde. Salóny sú čerstvo otvorené. Čo tak nejaké čerstvé nápady pre vašu manikúru? Chcete zistiť, aký je trend nechtov do roku 2021? Tu v tomto článku nájdete tie najlepšie manikúry pre rok 2021. Je tu niečo pre všetky chute a príležitosti.

Nechtový trend 1: Nahá manikúra

„Chcem si dať urobiť nechty, ale nemám rada efektnú manikúru. Čo môžem urobiť?“ Táto otázka padá často. A viete čo? Tento rok je pre vás to pravé: nahá manikúra! Je to trend nechtov pre dámy, ktoré si chcú zachovať jednoduchý, ale upravený vzhľad. Vrstva číreho laku a máte to: udržiavané a silné nechty už za pár minút. Ale viete čo? Pridanie minimálnych detailov alebo voľba aktívnej a neónovej manikúry môžu klasickému nahému štýlu pridať trochu korenia.

Nechtový trend 2: Jednoduché ale pôsobivé

Ombre nechty: vyberte si svoje dve obľúbené farby, ktoré vytvoria na vašich nechtoch úžasný spád. Chcete radu? Ružová a modrá vyzerajú spolu jednoducho perfektne!
Metalické nechty: hľadáte efektnejšiu manikúru, ktorá vás nenechá bez povšimnutia? Skúste metalické nechty. Nech už použijete akúkoľvek farbu, vďaka nim sa budete cítiť ako rocková hviezda! Jedna malá vychytávka: lepšie vyniknú s dlhšími nechtami.
Pastelové nechty: tento trend má vždy zelenú. Nezáleží na tom, akú farbu použijete. Všetky pastelové farby vám umožnia vyzerať štýlovo!
Zelené nechty: zelená je farba tohto roku. Nezáleží na tom, aký odtieň zelenej si vyberiete, všetky vás urobia trendovým!
Neónové nechty: neónové farby sa začali vracať v roku 2020 a naďalej ich budeme vidieť aj v roku 2021. Ružová, žltá, zelená a oranžová, to sú štyri najobľúbenejšie farby, ktoré vám odporúčame vyskúšať!

Nechtový trend 3: Viacfarebnosť

Pokiaľ ide o výber farby pre vaše nechty, neviete po čom ísť? Viacfarebné nechty vyriešia vašu dilemu! Pastelová dúha je dokonalým riešením, keď chcete mať nechty pekné a elegantné. V takom prípade máte dve možnosti: zvoliť päť rôznych odtieňov rovnakej farby alebo zvoliť päť rôznych odtieňov. Na čo si trúfnete? Je to len na vás!

Nechtový trend 4: Francúzska manikúra

Pamätáte sa? Stará, ale stále dobrá francúzska manikúra sa tento rok vracia! Dvojitý francúzsky hrot a pastelová francúzska manikúra dodajú trochu korenia typickej bielej línii, ktorú používate.

Nechtový trend 5: Negatívny priestor

Počuli ste už o tom? Negatívny trend v oblasti nechtov je ideálny pre tých, ktorí neradi vidia medzery spôsobené opätovným rastom nechtov alebo pre tých, ktorí chcú nájsť niečo, čo vydrží viac ako dva týždne. Umiestnenie negatívneho priestoru blízko kutikuly vám poskytne čistý a svieži vzhľad. A viete čo? Vaša manikúra vydrží dlhšie!

Nechtový trend 6: Detaily

Iba jeden prst alebo všetky, to je jedno. S niektorými malými detailmi okoreníte nudné nechty! Toto je niekoľko trendov 2021, ktoré by ste mali vyskúšať.
Kravská potlač: od Kylie Jennerovej po Arianu Grande, všetky hviezdy sa snažia a milujú tento trend nechtov. A ak sa vám nepáči čiernobiely štýl, nie je to problém. Ružové, modré a zelené škvrny sú rovnako trendy ako tie klasické.
Mramorové nechty: tento trend nikdy nezostarne! Skúste biele nechty a čierne detaily na prstenníku. Budete vyzerať šik a cool!
Minimálna grafika: malé bodky, geometrické obrazce, štylizované telá, … Budete trendy!
Logománia: Nezáleží na tom, aká je vaša obľúbená značka. Ak ste závislí od štýlu, pridávanie lôg do vašej manikúry je pre rok 2021 nevyhnutné.
Hovorte rukami: Kvôli pandémii sme boli nútení skryť svoje úsmevy za masky, ale viete čo? Našli sme riešenie. Vyjadrite svoje šťastie s úsmevmi na prstoch!
Vlny: môžete použiť jednoduchý vzhľad troch zakrivených čiar alebo sofistikovanejší vzhľad, je to na vás! Vyberte si tri alebo viac farieb.

Nechtový trend 7: Zladenie s rúškom

Počas pandemického obdobia sa masky stali našimi najlepšími priateľmi. Boli a naďalej sú našimi prostriedkami na zaistenie bezpečnosti a k zabráneniu šírenia vírusu. Každý používa masky, ktoré dotvárajú jeho vzhľad a vyjadrujú jeho osobnosť, tak prečo tiež nezladiť svoje nechty? Keď prídete do salónu, nezabudnite si vziať svoju obľúbenú masku.

Zdroj: Figaro London